KONST / Litografier / Färglitografi 13162128
nr 1316 2128
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 128/150. Motivet: 68x52 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:57:45
100 kr
200 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström